audit Participant 
of PRAXITY,  AISBL,
a Global Alliance
of Independent Firms
    ru  en     Головна сторінка Пошук Мапа сайту Надіслати повідомлення

19.10.2011: AICPA ставить ультиматум по стандартам для приватних компаній

Керівництво Американського інституту сертифікованих присяжних бухгалтерів (AICPA) провело вчора традиційні осінні збори членів ради директорів, на яких обговорювалася можливість створення окремої ради з розробки стандартів фінансової звітності для приватних компаній.

Тут важливо знати ось що. Перше - AICPA в США, будучи найбільшим бухгалтерським об'єднанням, займається розробкою стандартів і керівництв. Просто вони не є обов'язковими (на відміну від стандартів того ж FASB) і можуть додатково застосовуватися компаніями, якщо ті вважають, що це необхідно. Ну а друге - відносно питання про створення окремої ради зі стандартів для приватних американських компаній. У той же день, коли з'ясувалося, що ніякої окремої ради створювати не будуть (натомість створять просто ще один консультаційний орган, який не буде займатися розробкою), надійшла заява з боку голови інституту Пола Сталіна (Paul Stahlin). Він нагадав, що адекватно оцінити потреби приватного бізнесу можна тільки тоді, коли їх питаннями займається окрема незалежна структура.

Схоже, керівництво AICPA збирається і далі відстоювати свої позиції. Вони не приховують, що прийнята резолюція про створення окремої ради з розробки стандартів для приватних компаній - так, всередині самого Інституту, і так, ці стандарти обов'язковими до застосування не будуть, але все ж - є прямою відповіддю на рішення FAF на початку жовтня. Якщо Фонд фінансового обліку США збирається і далі дотримуватися свого курсу, рада директорів AICPA знайде способи вирішити проблеми приватних підприємств. Вчора директорів інституту проінструктували щодо того, щоб ті офіційно сповістили про свої наміри FAF і ще раз підкреслили важливість створення окремого офіційного розробника стандартів. Бо якщо ні, далі діяти будуть вони.


Джерело: Accounting Today

Інші новини
[16.07.2019]
Привітання з професійним святом - Днем Бухгалтера та Аудитора!

[05.07.2019]
Київська Аудиторська Група визнана «ЛІДЕРОМ РОКУ 2018»

[15.04.2019]
Участь та надання цінних та заохочувальних призів Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Організація та методика аудиту»

[15.03.2019]
Альянс PRAXITY отримує нагороду "Кампанія року" (2018)

[07.03.2019]
Kyiv Audit Group вітає з 8 Березня!

[18.12.2018]
Kyiv Audit Group вітає з Новим 2019 Роком та Різдвом!

[16.07.2018]
Привітання з професійним святом - Днем Бухгалтера!

[05.03.2018]
Kyiv Audit Group вітає з 8 Березня!

[18.12.2017]
Kyiv Audit Group вітає з Новим 2018 Роком та Різдвом!

[10.10.2017]
Альянс PRAXITY – втретє Association of the Year