audit Participant 
of PRAXITY,  AISBL,
a Global Alliance
of Independent Firms
    ru  en     Головна сторінка Пошук Мапа сайту Надіслати повідомлення

Професійні аудиторські, юридичні, консалтингові послуги

Київська Аудиторська Група (код за ЄДРПОУ 20067093) – незалежна українська компанія, яка за 21 рікдіяльності здобула високу репутацію та зайняла провідні позиції у сфері аудиту, податкового консалтингу, аутсорсингу бухгалтерії, а також юриспруденції.

Наша Компанія заснована в 1996 році (Ліцензія на аудиторську діяльність №001560 від 24 травня 1996 року), та внесена до Реєстру суб’єктів аудиторської діяльності відповідно до рішення Аудиторської палати України від 26 січня 2001 року №98 – свідоцтво №1560, чинне до 24.12.2020 р. Київська Аудиторська Група також внесена до Реєстру аудиторів Нацкомфінпослуг та Реєстру аудиторів НКЦПФР.

Київська Аудиторська Група може проводити аудит фінансової або консолідованої фінансової звітності державних підприємств, вартість активів яких перевищує 250 млн.грн. Наша аудиторська фірма повністю відповідає 2-гій групі критеріїв, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 року №390, а саме:

  • включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів; наявність відповідного галузевого та професійного досвіду; рівень щорічного доходу, визначений даною Постановою;
  • наявність у складі фірми: не менше 10 працівників, які будуть безпосередньо залучені до надання аудиторських послуг на умовах повної зайнятості, з якими укладені трудові договори; не менше 3 працівників із професійними сертифікатами;
  • наявність договору страхування проф. відповідальності на суму 10 000 000 грн.
     

Київська Аудиторська Група - представник в Україні Міжнародного Альянсу PRAXITY: входить в ТОП-10 міжнародних рейтингів, переможець International Accounting Bulletin у номінаціях Rising Star Association of the Year (2013), Association of the Year (2014), Association of the Year (2016).

З 2002 року компанія є активним учасником Європейської Бізнес Асоціації.

Київська Аудиторська Група – одна з перших в Україні в 2010 році успішно пройшла  зовнішній контроль якості професійних послуг, проведений АПУ. Та у 2015 році вдруге отримала підтвердження відповідності системи контролю якості своїх послуг - Свідоцтво АПУ №0545, чинне до 31.12.2020 року.

Професійні досягнення Київської Аудиторської Групи – безперечна заслуга її висококваліфікованого колективу, який є головним активом Компанії. Штат фірми – це професійні аудитори, консультанти та експерти; атестовані аудитори мають сертифікати  серії «А» та серії «Б», міжнародні сертифікати CAP, CIPA та є студентами АССА.

Київська Аудиторська Група – одна з декількох аудиторських фірм в Україні, яка з 2005 року має статус Акредитованого АССА роботодавця (Золотий статус). Це свідчить про формування професійного кадрового потенціалу шляхом значного інвестування в розвиток та навчання спеціалістів Компанії, що гарантує високий рівень якості профільних послуг.

Наша фірма працює на основі Кодексу Етики та чітко дотримується Міжнародних стандартів контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутних послуг, відповідно до яких в Компанії розроблена та впроваджена власна методологія аудиту. Відділ методології аудиту та контролю якості відповідає за внутрішній контроль якості Київської Аудиторської Групи.

Незалежність та об’єктивність, компетентність та конфіденційність, якість послуг та їх комплексність – головні принципи, якими керується наша фірма у роботі з клієнтами.

Згідно вимог ст.19 Закону України «Про аудиторську діяльність» від 22.04.1993 р. №3125-ХІІ, МСА, п.46 МСКЯ 1 та інших методичних рекомендацій, затверджених АПУ, в ТОВ «АФ «Київська Аудиторська Група» створені всі умови для забезпечення дієвої системи конфіденційного зберігання інформації стосовно Замовників аудиторських послуг.

Ми переконані в тому, що правильність вибору незалежного аудитора й консультанта – найважливіша складова успішної управлінської політики в сучасному бізнесі!

ВАЖЛИВО (публічна інформація)

Генеральний директор - Ігумнова Ірина Олександрівна - сертифікований аудитор:

  • сертифікат серії "А" №004881 від 30.11.2001р. на право здійснення аудиту підприємств різних форм власності на території України;
  • сертифікат серії "Б" №0120 від 24.12.2009р. на право проведення аудиту банків;
  • сертифікат міжнародного зразка САР ("Сертифікований бухгалтер-практик");
  • свідоцтво на право проведення аудиторських перевірок фінансових установ, виданий Держфінпослуг.

Свідоцтво про відповідність системи контролю якості 

Відповідальний за внутрішній контроль якості: Чуніхіна Світлана Василівна

Страхування професійної відповідальності – фундаментальна складова підходів Київської Аудиторської Групи до надання послуг.

Компанії, яким було проведено обов'язковий аудит протягом попереднього календарного року: ПрАТ «ПРОСТО-страхування», ПрАТ «Страхова компанія «Кардіф», АТ «Ветропак Гостомельський Склозавод».