audit Participant 
of PRAXITY,  AISBL,
a Global Alliance
of Independent Firms
    ru  en     Головна сторінка Пошук Мапа сайту Надіслати повідомлення

Наші Партнери

 

PRAXITY найбільший Міжнародний Альянс незалежних бухгалтерських та аудиторських фірм, посідає 6 місце в ТОП-10 міжнародних рейтингів, є переможцем International Accounting Bulletin у номінаціях: Campaing of the Year 2018; Association of the Year 2017, 2016, 2014; Rising Star Association of the Year 2013.

Альянс PRAXITY поєднує лідерів локальних ринків країн-учасників, які вирізняються високою якістю послуг, впровадженою згідно МСА методологією, а також наявністю спеціалістів, які постійно вдосконалюють свій професійний рівень.

PRAXITY – це 51 900+ професіоналів; 700+ офісів у 100+ країнах світу.


 

Європейська Бізнес Асоціація була заснована у 1999 році як форум для обговорення і вирішення проблем бізнесменів в Україні. Ця ініціатива ділових людей, які побачили переваги і користь від спільних дій європейської бізнес спільности в Україні, була підтримана Європейською Комісією.

Сьогодні Європейська Бізнес Асоціація - це ~900 європейських, міжнародних та українських організацій, які працюють в України. Сфера діяльності ЕВА: колективний захист інтересів, можливість участі у процесах прийняття рішень на рівні Європейського Союзу, інформаційна підтримка, соціальні та інші заходи, що сприяють розвитку бізнесу.

Ключова місія ЕВА - представництво інтересів європейських та вітчизняних інвесторів в Україні. Кроки, спрямовані на поліпшення інвестиційного клімату, є основною справою Асоціації з моменту її заснування.

З 2002 року Київська Аудиторська Група входить до складу Європейської Бізнес Асоціації.


ACCA (Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів) - це міжнародна організація професійних бухгалтерів, що надає відповідну кваліфікацію фахівцям в галузі бухгалтерського обліку, аудиту та фінансів, які володіють достатніми здібностями і працьовитістю. 63 000+ членів асоціації працюють на підприємствах малого і середнього бізнесу по всьому світу.

Організація налічує 424 000 студентів і 170 000 членів у 170 країнах світу. Позиція АССА: глобалізація бізнесу передбачає необхідність дотримання єдиних стандартів складання фінансової звітності, а, отже, перевага надається Міжнародним стандартам фінансової звітності (МСФЗ).

Київська Аудиторська Група є аккредитованим роботодавцем АССА - Trainee Development, Gold.