audit Participant 
of PRAXITY,  AISBL,
a Global Alliance
of Independent Firms
    ru  en     Головна сторінка Пошук Мапа сайту Надіслати повідомлення

11.11.2021: Чергова серія відзнак! Альянс «Praxity» повернув собі титул «Асоціація року» і отримав потрійну нагороду

Чергова серія відзнак! Альянс «Praxity» повернув собі титул «Асоціація року» і отримав потрійну нагороду


Усі фірми-члени всесвітнього Альянсу «Praxity» тріумфують. Kyiv Audit Group радіє разом з усіма, адже у нас є новий привід для гордості, тож поспішаємо поділитися чудовими новинами.

Чергова серія відзнак або, висловлюючись мовою спорту, хет-трик! Цьогоріч всесвітній Альянс «Praxity», членом якого Kyiv Audit Group є вже 13 років, повернув собі титул «Асоціація року» і отримав потрійну нагороду у таких номінаціях:

  •  «Асоціація року 2021» (Association of the Year 2021),
  •  «Премія за видатні досягнення у професійній діяльності» (Lifetime Achievement Award),
  • «Бухгалтер-початківець року» (Young Accountant of the Year) - переможець.

Присудження таких відзнак відбулося під час Форуму з питань цифрової бухгалтерії (#DAFawards) , що є найпрестижнішою подією в міжнародному бухгалтерському календарі.

Вкотре, і це вже вп’яте, коли Альянс «Praxity» був названий «Асоціацією року» за свою 13-річну історію, продовжуючи попередні перемоги у 2014, 2016, 2017 та 2019 роках.

Така нагорода відзначає зусилля колективу «Praxity» та працівників фірм-членів Альянсу в всьому світі, щоб «безперервно надавати якісні професійні послуги».

За складних обставин, через вплив пандемії Covid-19, коли фахівцям доводилось майже повністю працювати в режимі онлайн, Альянсу «Praxity» вдалося досягти значної продуктивності та якості обслуговування, про що свідчить наступне:

  •  Рекордний сукупний дохід у розмірі 7 мільярдів доларів США за рік, що закінчився 31 грудня 2020 року
  •  Зростання на 9,1% порівняно з попереднім роком, що значно перевищило середні показники галузі
  •  Більша підтримка фірм-членів та їхніх клієнтів для подолання пандемії, зокрема збільшення кількості онлайн-ресурсів та рекомендацій
  •  Успішні всесвітні віртуальні конференції та заходи з додатковими можливостями для неперервного підвищення кваліфікації (CPE)
  •  Впровадження програмного розширення Huddle - інструменту, який дозволяє обмінюватися знаннями та покращити співпрацю між фірмами-членами.

Дві з нагород, які отримав Альянс, це нагороди за індивідуальну досконалість, що підкреслює глибину таланту в команді «Praxity».

Новий виконавчий директор «Praxity» Саманта Луїс прокоментувала це так: «Я надзвичайно пишаюся цією дивовижною групою людей, до яких мені випала честь приєднатися. Це належна данина не лише співробітникам «Praxity», а й понад 60 000 фахівців, які є частиною сім’ї «Praxity» і працюють у наших фірмах-членах».

Відзнаку «Бухгалтер-початківець року» отримала менеджерка міжнародних проектів Ребекка Беленджер за свій «істотний внесок» в успіх Альянсу; передусім, за сприяння міжнародному співробітництву між більш ніж 50 фірмами-членами, при цьому працюючи повністю віддалено під час пандемії.

«Премія за видатні досягнення у професійній діяльності» стала знаковою для виконавчого директора Альянсу Ґрема Ґордона, який, наразі, залишає свою посаду, як підсумок його діяльності, за «невпинні здобутки у професії». За 11 років керування Альянсом, Ґрем допоміг перетворити «Praxity» із молодої організації на найкрупніший та найуспішніший бухгалтерсько-консалтинговий Альянс у світі. Протягом своєї кар’єри він працював над підвищенням стандартів професії через членство в різних профільних комітетах, регіональних та міжнародних бухгалтерських органах і структурах. Отримавши нагороду, Ґрем Ґордон звернувся з промовою до фірм-членів Альянсу «Praxity» та команди виконавчого офісу, зазначивши: «Для мене честь і шана отримати таку нагороду, яку я б не виграв без моєї чудової команди та фірм-членів».

Наразі Альянс «Praxity» вступає в нову захоплюючу еру під керівництвом нового генерального директора Саманти Луїс, яка офіційно переходить на посаду Ґрема Ґордона з 31 грудня 2021 року.

Kyiv Audit Group приєднується до привітань усіх фірм-членів та команди Альянсу «Praxity» з цією потрійною нагородою!

Praxity wins Association of the Year 2021 in triple award success


Для довідки: Kyiv Audit Group з 2007 року є учасником Praxity – Альянсу #1 у світі та #6 у ТОП 10 світових мереж і асоціацій. Міжнародний Альянс Praxity поєднує лідерів локальних ринків країн-учасників, які вирізняються високою якістю послуг, впровадженою згідно МСА методологією, а також наявністю спеціалістів, які постійно вдосконалюють свій професійний рівень. Praxity AISBL об'єднує 51,9+ тисяч професіоналів, які працюють у 710+ офісах 110+ країн світу.

Інші новини
[30.04.2024]
Kyiv Audit Group підготовлено Звіт про Прозорість за 2023 рік

[23.12.2023]
Kyiv Audit Group вітає з Різдвом та Новим 2024 Роком!

[28.04.2023]
Kyiv Audit Group підготовлено Звіт про Прозорість за 2022 рік

[07.07.2022]
Альянс PRAXITY був визнаний «Highly Commended» 2022

[29.04.2022]
Kyiv Audit Group підготовлено Звіт про Прозорість за 2021 рік

[23.12.2021]
Kyiv Audit Group вітає з Новим 2022 Роком та Різдвом!

[11.11.2021]
Чергова серія відзнак! Альянс «Praxity» повернув собі титул «Асоціація року» і отримав потрійну нагороду

[17.09.2021]
Kyiv Audit Group визнана «ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ 2021»

[16.07.2021]
Привітання з професійним святом - Днем Бухгалтера та Аудитора!

[12.05.2021]
12 травня 2021 року свій 25-річний ювілей відзначає Kyiv Audit Group