audit Participant 
of PRAXITY,  AISBL,
a Global Alliance
of Independent Firms
    ru  en     Головна сторінка Пошук Мапа сайту Надіслати повідомлення

Юридичні послуги

Юридичний департамент Київської Аудиторської Групи займається економіко-правовим забезпеченням господарської діяльності підприємств, установ, організацій. Всі фахівці мають вищу освіту, а також значний досвід роботи на підприємствах різних форм власності і галузей економіки. Наші робочі мови – українська, російська, англійська.

Юридичний департамент пропонує комплексне вирішення юридичних питань правниками, які володіють глибокими теоретичними знаннями, а також значними практичними навичками та досвідом в галузі господарського, цивільного, податкового, фінансового, корпоративного, авторського, трудового та інших галузей права.

Це:

  • правовий аудит;
  • правова допомога при реєстрації, перереєстрації і реорганізації підприємств всіх організаційно-правових форм;
  • представництво інтересів замовників в судах, контролюючих та інших органах державної виконавчої влади;
  • юридичний консалтинг;
  • складання та юридична експертиза будь-яких документів правового характеру;
  • моніторинг законодавства

та багато іншого.

Наші переваги

Ми відрізняємося від інших юридичних фірм тим, що розглядаємо процеси, що відбуваються в ході здійснення господарської діяльності, як з юридичної, так і з облікової, економічної, податкової точки зору. Ми поєднуємо, інтегруємо процеси, що відбуваються на підприємстві, щоб знайти оптимальне рішення, і допомагаємо нашим Замовникам працювати краще, прислухаємося до їхніх потреб, прогнозуємо вірогідні наслідки і відповідно розробляємо наш підхід до вирішення питання. Багатогранність знань і досвіду наших фахівців дають упевненість нашим Замовникам щодо успішної реалізації їх планів і проектів, а також гарантованості і захищеності їх законних прав і ділових інтересів.

Ми пропонуємо комплекс послуг з юридичного консалтингу і різні варіанти співпраці: від абонентського обслуговування до вирішення питань по мірі їх виникнення.

Основною перевагою запропонованого підходу є можливість комплексної підтримки наших клієнтів, яка забезпечується накопиченим багаторічним досвідом Компанії у сфері юридичного обслуговування, аудиторських послуг, управлінського консалтингу, автоматизації бухгалтерського, податкового та управлінського обліку.