audit Participant 
of PRAXITY,  AISBL,
a Global Alliance
of Independent Firms
    ru  en     Головна сторінка Пошук Мапа сайту Надіслати повідомлення

Консультаційна підтримка

Ми відрізняємося від інших фірм тим, що розглядаємо процеси, які відбуваються в ході ведення господарської діяльності з облікової, економічної, податкової, а також юридичної і кадрової точки зору. Ми поєднуємо, інтегруємо процеси, що відбуваються на підприємстві, щоб знайти оптимальне рішення та допомагаємо нашим Замовникам працювати краще, прислуховуємося до їх потреб, прогнозуємо вірогідні наслідки і відповідно розробляємо наш підхід до справи.

Основною перевагою запропонованого підходу є можливість комплексної підтримки наших клієнтів, що забезпечується накопиченим багаторічним досвідом у сфері аудиторських послуг, кадрового та юридичного обслуговування, податкового консалтингу. 

Багатогранність знань і досвіду наших спеціалістів надають впевненості нашим Замовникам щодо успішної реалізації їх планів і проектів, а також гарантованості та захищеності їх законних прав і ділових інтересів.

Ми пропонуємо комплекс послуг консультаційного обслуговування та різні варіанти співробітництва: від абонентського обслуговування до вирішення питань по мірі їх виникнення.

 

• Консультаційне обслуговування:

  • абонентське обслуговування:

              - надання консультацій з питань бухгалтерського обліку згідно з ПСБО, МСФЗ, а також з питань дотримання норм законодавства України в частині оподаткування;

              - підбір пакету необхідних законодавчих і нормативних документів;

              - надання моніторингу – щомісячного огляду нових законодавчих актів та змін в законодавстві України;

  • разові усні та письмові консультації з питань бухгалтерського та податкового обліку.

Розробка та впровадження методології бухгалтерського та податкового обліку.