audit Participant 
of PRAXITY,  AISBL,
a Global Alliance
of Independent Firms
    ru  en     Головна сторінка Пошук Мапа сайту Надіслати повідомлення

21.11.2012: IOSCO підбила підсумок глобального покращення регулювання сек'юритизації

Міжнародна організація регуляторів ринків цінних паперів (IOSCO) опублікувала звіт «Global Developments in Securitization Regulation», де крім, власне, підведення підсумків поліпшення практики регулювання сек'юритизації у всьому світі містяться і деякі рекомендації. Так, Рада з міжнародних стандартів фінансової звітності (IASB), Американська Рада зі стандартів (FASB) і Рада з фінансової стабільності (FSB) закликали до більш активної спільної роботи над гармонізацією підходів до консолідації використовуються для сек'юритизації спеціалізованих підрозділів (special purpose vehicles - SPVs).

Сьогодні Рада з фінансової стабільності уважно вивчає «тіньовий» банківський сектор і як частина цієї роботи дає оцінку реформам сек'юритизації - важливого джерела альтернативного фінансування для банківського сектора, який відіграє значиму роль у підтримці економічного зростання. Працюючи з цієї теми, FSB звернувся до IOSCO з проханням провести аналіз певних аспектів сек'юритизації і розробити свої рекомендації, якщо вони необхідні. Результати цієї роботи представлені сьогодні.

Опублікований звіт містить широкий спектр рекомендацій, які, зокрема, стосуються наданої інвесторам інформації, стандартизації та конвергенції регулювання, термінології, а також пруденційного трактування угод про сек'юритизації.

При обговоренні бухгалтерських питань автори звіту відзначають сьогоднішнє зниження боргового навантаження в банківському секторі і нарівні з цим - необхідність консолідації «для запобігання всіх можливих форм тіньового фінансування». У своїх рекомендаціях щодо ведення фінансового обліку автори з IOSCO попереджають, що в міру поступового впровадження в рамках Basel III нової вимоги про величину боргового навантаження існуючі відмінності в системах обліку і нюанси регулювання навіть у тих країнах, де дотримуються правил Базельського комітету, надають значний негативний ефект . Так, використання МСФЗ та використання US GAAP може призвести до різних результатів, якщо попередньо не зрівняти учасників. У цьому зв'язку IOSCO закликає розробників стандартів до тісної спільної роботи, щоб бути впевненими в тому, що з позиції бухгалтерського обліку та пруденційного регулювання набір правил для консолідації спеціалізованих підрозділів (SPV) буде приводити до послідовних і схожих результатів.

 

За матеріалами: IAS Plus

Інші новини
[06.03.2020]
Kyiv Audit Group вітає з 8 Березня!

[25.02.2020]
Kyiv Audit Group визнана «ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ 2019»

[23.12.2019]
Kyiv Audit Group вітає з Новим 2020 Роком та Різдвом!

[20.12.2019]
Kyiv Audit Group вітає зі Святом Святого Миколая!

[11.10.2019]
Альянс PRAXITY був визнаний Association of the Year 2019

[16.07.2019]
Привітання з професійним святом - Днем Бухгалтера та Аудитора!

[05.07.2019]
Київська Аудиторська Група визнана «ЛІДЕРОМ РОКУ 2018»

[15.04.2019]
Участь та надання цінних та заохочувальних призів Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Організація та методика аудиту»

[15.03.2019]
Альянс PRAXITY отримує нагороду "Кампанія року" (2018)

[07.03.2019]
Kyiv Audit Group вітає з 8 Березня!