audit Participant 
of PRAXITY,  AISBL,
a Global Alliance
of Independent Firms
    ru  en     Головна сторінка Пошук Мапа сайту Надіслати повідомлення

17.10.2012: Американська GASB підготувала «FAQ» за своїм новим пенсійним стандартом

У червні цього року Рада зі стандартів обліку для державних органів США (GASB) представила свій новий стандарт з обліку пенсій, що викликав згодом досить бурхливу негативну реакцію громадськості. За однією з версій, політичний тиск навіть змусив чинного голову Роберта Аттмора прийняти рішення про дострокову відставку.

Втім, можливо, не настільки вже нові правила і погані, якщо розібратися, а реакція бюджетних установ пояснюється необхідністю визнати сильне недофінансування пенсійних планів. Зрозуміло, що робити цього їм не хочеться.

Так чи інакше, перш за все необхідно усунути неправильні трактування і непорозуміння основних положень. У відповідь на отримані численні запитання робоча група GASB випустила збірку поширених питань і відповідей, які, в їх розумінні, повинні допомогти розібратися. Зокрема, серед таких питань наступні:

  • Чи встановлює новий стандарт вимоги для фінансування пенсійних планів урядовими організаціями? (Ні, тому що, на думку GASB, це необов'язково - стандарт обумовлює звітність, а не сам процес)
  • Чи доведеться урядовим організаціям витрачати більше кожен рік на пенсії? (Не обов'язково, оскільки рішення про обсяги фінансування, як і раніше приймає організація, тоді як новий стандарт стосується фінансової звітності)
  • Чи дозволяють стандарти GASB відображати зобов'язання у меншому обсязі, ніж вони є насправді? (Ні, тому що новий стандарт передбачає підхід, що відповідає оптимальній на сьогодні практиці актуарної діяльності. Якщо організація занижує свої зобов'язання, це означає, що вона застосовує стандарт неправильно, а не користується знайденими там лазівками)
  • Чи правда, що GASB оцінив величину поточного недофінансування пенсійних планів федеральних і муніципальних структур у 3 трильйони доларів? (Ні, Рада ніколи не проводила подібних досліджень - це домисли самих укладачів звітності)

 

Джерело: GAAP.RU

Інші новини
[06.03.2020]
Kyiv Audit Group вітає з 8 Березня!

[25.02.2020]
Kyiv Audit Group визнана «ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ 2019»

[23.12.2019]
Kyiv Audit Group вітає з Новим 2020 Роком та Різдвом!

[20.12.2019]
Kyiv Audit Group вітає зі Святом Святого Миколая!

[11.10.2019]
Альянс PRAXITY був визнаний Association of the Year 2019

[16.07.2019]
Привітання з професійним святом - Днем Бухгалтера та Аудитора!

[05.07.2019]
Київська Аудиторська Група визнана «ЛІДЕРОМ РОКУ 2018»

[15.04.2019]
Участь та надання цінних та заохочувальних призів Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Організація та методика аудиту»

[15.03.2019]
Альянс PRAXITY отримує нагороду "Кампанія року" (2018)

[07.03.2019]
Kyiv Audit Group вітає з 8 Березня!