audit Participant 
of PRAXITY,  AISBL,
a Global Alliance
of Independent Firms
    ru  en     Головна сторінка Пошук Мапа сайту Надіслати повідомлення

18.05.2011: IAASB консультується з можливих поліпшень аудиторської звітності

Рада з міжнародних стандартів аудиту та страхування (IAASB) випустила вчора новий дискусійний документ Enhancing the Value of Auditor Reporting: Exploring Options for Change - «Поліпшення вартості аудиторської звітності: досліджуємо можливості для змін».

Даною публікацією її автори, перш за все, прагнуть з'ясувати, чи є сьогодні якась одностайність, загальна думка серед користувачів аудованої звітності з приводу її корисності. У документі приділено увагу поточним проблемам з фінансової звітністї, включаючи і певний інформаційний розрив *, який деякі згадували у своїх скаргах на якість аудиторських висновків. Далі автори пропонують вже конкретні рішення проблем і цікавляться думкою громадськості щодо практичних перспектив.

«Аудитор спілкується з користувачами звітності насамперед через аудиторський висновок», - говорить професор Арнольд Шілдер, голова Ради з міжнародних стандартів аудиту та гарантії якості. - «Протягом останніх кількох років IAASB розробляв МСА, спрямовані на аудиторську звітність, маючи також серед своїх цілей усунення розриву з очікуваннями (користувачів) і підвищення послідовності у підготовці аудиторської звітності в міжнародному масштабі. Рада вважає, що зараз саме час для більш фундаментального перегляду аудиторської звітності, щоб - на користь громадськості - вона відповідала потребам користувачів в умовах глобального ділового оточення, з його все більш складними вимогами до фінансової звітності».

 

____________________________________________

* Якщо в загальному, то деякі користувачі аудованої звітності залишаються незадоволеними тим обсягом інформації, який вони там знаходять, і думають (в деяких випадках - не без підстав), що вони потенційно можуть отримати набагато більш повну та корисну інформацію про фінансовий стан компанії, будь то від неї самої безпосередньо, або ж, якщо це неможливо, хоча б через інформаційні канали, через які отримує інформацію перевіряючий аудитор (просто вона не знаходить відображення в його звіті).


Джерело: GAAP.ru

Інші новини
[06.03.2020]
Kyiv Audit Group вітає з 8 Березня!

[25.02.2020]
Kyiv Audit Group визнана «ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ 2019»

[23.12.2019]
Kyiv Audit Group вітає з Новим 2020 Роком та Різдвом!

[20.12.2019]
Kyiv Audit Group вітає зі Святом Святого Миколая!

[11.10.2019]
Альянс PRAXITY був визнаний Association of the Year 2019

[16.07.2019]
Привітання з професійним святом - Днем Бухгалтера та Аудитора!

[05.07.2019]
Київська Аудиторська Група визнана «ЛІДЕРОМ РОКУ 2018»

[15.04.2019]
Участь та надання цінних та заохочувальних призів Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Організація та методика аудиту»

[15.03.2019]
Альянс PRAXITY отримує нагороду "Кампанія року" (2018)

[07.03.2019]
Kyiv Audit Group вітає з 8 Березня!