audit Participant 
of PRAXITY,  AISBL,
a Global Alliance
of Independent Firms
    ru  en     Головна сторінка Пошук Мапа сайту Надіслати повідомлення

27.04.2011: Спільна заява Фонду МСФЗ та Наглядової ради

На останньому спільному засіданні 1 квітня в Лондоні члени Фонду МСФЗ та Наглядової ради (aka «Monitoring Board» - незалежної, нагадаємо, органу, яка здійснює нагляд за діяльністю розробника міжнародних стандартів звітності) підтвердили своє прагнення до більш тісного співробітництва в рамках перегляду корпоративного управління і стратегії розвитку.

Кожна з цих двох організацій дотримується своєї ролі: Наглядова рада здійснює аналіз та перегляд системи управління, тоді як піклувальники Фонду МСФЗ працюють над стратегією. Спостережна рада, здійснюючи перегляд системи управління, повинна чітко розподілити ролі опікунів Фонду МСФЗ, Ради з МСФЗ і свою власну роль. Опікуни Фонду МСФЗ, працюючи над стратегією, повинні в кінцевому рахунку надати свої рекомендації в чотирьох ключових галузях: заснована місія, управління, розробка стандартів і питання фінансування.

Ці два згадані вище процеси є взаємопов'язаними, хоча і здійснюються на незалежній основі. У той же час обидві структури (Фонд МСФЗ та Наглядова рада) дотримуються думки, що результати їх роботи повинні бути взаємоінтегровані і найкращим чином відповідати головній меті - поліпшення контролю за розробкою стандартів звітності на тлі їх триваючого впровадження по всьому світу. У зв'язку з цим було запропоновано здійснювати свою роботу більш скоординовано, у зв'язку з чим пропонується наступне:

  • Спостережна рада проведе аналіз коментарів, отримані в період консультацій, і протягом наступних декількох місяців підготує відповідь публічну заяву з описом своїх рішень і причин для них. Після цього він розробить план дій з втілення в життя програми щодо поліпшення системи управління.
  • Проаналізувавши коментарі, отримані на їх перший консультаційний документ, піклувальники Фонду МСФЗ публікують сьогодні свій звіт з перегляду стратегії розвитку. Опікуни будуть раді почути нові коментарі протягом наступних 90 днів. Поки не завершено консультаційний період, піклувальники збираються організувати кілька публічних круглих столів в Гонкогу, Лондоні, Нью-Йорку і Токіо. Відповідно до рішенням про більш активну координацію дій, члени Наглядової ради будуть присутні на всіх круглих столах у якості ... правильно, сторонніх спостерігачів. Наступний звіт піклувальників Фонду МСФЗ буде вже враховувати дії, зроблені Наглядовою радою щодо системи управління.

 

Джерело: GAAP.ru

Інші новини
[06.03.2020]
Kyiv Audit Group вітає з 8 Березня!

[25.02.2020]
Kyiv Audit Group визнана «ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ 2019»

[23.12.2019]
Kyiv Audit Group вітає з Новим 2020 Роком та Різдвом!

[20.12.2019]
Kyiv Audit Group вітає зі Святом Святого Миколая!

[11.10.2019]
Альянс PRAXITY був визнаний Association of the Year 2019

[16.07.2019]
Привітання з професійним святом - Днем Бухгалтера та Аудитора!

[05.07.2019]
Київська Аудиторська Група визнана «ЛІДЕРОМ РОКУ 2018»

[15.04.2019]
Участь та надання цінних та заохочувальних призів Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Організація та методика аудиту»

[15.03.2019]
Альянс PRAXITY отримує нагороду "Кампанія року" (2018)

[07.03.2019]
Kyiv Audit Group вітає з 8 Березня!