audit Participant 
of PRAXITY,  AISBL,
a Global Alliance
of Independent Firms
    ru  en     Головна сторінка Пошук Мапа сайту Надіслати повідомлення

18.02.2011: Українське законодавство потроху зближується з європейським

Як повідомляють українські урядові джерела, в даний момент в роботі знаходиться «дуже перспективна програма щодо приведення законодавства у відповідність з європейськими стандартами», і при цьому країна «зацікавлена в тому, щоб провести реформи якомога швидше».

Днями вийшов урядовий прес-реліз за результатами переговорів між Україною та Євросоюзом, які пройшли 15 лютого. У ньому говориться, що в даний момент створюються умови, «для забезпечення українському бізнесу найбільш прийнятних умов для виходу на європейські ринки». У ході прес-конференції після закінчення зустрічі голова української делегації Валерій П'ятницький заявив, що він чекає на створення «повноцінної вільної економічної зони між Україною та ЄС», причому ключовим тут є «згода Україна слідувати досягнутій угоді».

В даний час в країні проводяться серйозні реформи економічної та фіскальної інфраструктури, а одна з найбільш важливих - реформа пенсійної системи. Прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив у вівторок, що пенсійна система за новим зразком офіційно почне діяти з січня 2013 року. В очікуванні цієї дати «буде наведений порядок і проведена підготовка до впровадження». Він додав, що до 2013 року громадяни «повною мірою відчують всі переваги нової багаторівневої пенсійної системи». Його заяви перегукуються з репліками міністра соціальної політики Сергія Тігіпка, який говорив про необхідність вжити швидкі кроки у реформі - як то кажуть, «раніше сядеш - раніше вийдеш».

Дані реформи в даний час обговорюються на особливих парламентських слуханнях за участю Марка Райзера (Mark Raiser), президента Світового Банку на території України, Білорусі та Молдови. Після засідання в цю середу він заявив, що не бачить інших альтернатив пропонованим сьогодні варіантів розвитку пенсійної реформи. На тому ж засіданні 16 лютого прем'єр-міністр Азаров заявив, що пропозиції були зустріті «з розумінням і підтримкою» місією МВФ.

У прес-релізі самого Міжнародного валютного фонду йдеться, що ці заходи ще будуть обговорюватися їм з урядом найближчим часом. Там також йдеться, що українська економіка показала в 2010 році кращі результати, ніж спочатку очікувалося, продемонструвавши 4%-е зростання ВВП, відновлення інвестицій, споживання і пожвавлення експорту.

 

Джерело: GAAP.ru

Інші новини
[06.03.2020]
Kyiv Audit Group вітає з 8 Березня!

[25.02.2020]
Kyiv Audit Group визнана «ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ 2019»

[23.12.2019]
Kyiv Audit Group вітає з Новим 2020 Роком та Різдвом!

[20.12.2019]
Kyiv Audit Group вітає зі Святом Святого Миколая!

[11.10.2019]
Альянс PRAXITY був визнаний Association of the Year 2019

[16.07.2019]
Привітання з професійним святом - Днем Бухгалтера та Аудитора!

[05.07.2019]
Київська Аудиторська Група визнана «ЛІДЕРОМ РОКУ 2018»

[15.04.2019]
Участь та надання цінних та заохочувальних призів Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Організація та методика аудиту»

[15.03.2019]
Альянс PRAXITY отримує нагороду "Кампанія року" (2018)

[07.03.2019]
Kyiv Audit Group вітає з 8 Березня!