audit Participant 
of PRAXITY,  AISBL,
a Global Alliance
of Independent Firms
    ru  en     Головна сторінка Пошук Мапа сайту Надіслати повідомлення

22.11.2020: Альянс Praxity отримує відзнаку за інтелектуальне лідерство

Альянс Praxity отримує відзнаку за інтелектуальне лідерство


Kyiv Audit Group, як учасник міжнародного Альянсу Praxity, рада повідомити про його заслужену перемогу! Також нагадаємо, що Praxity був визнаний 'Association of the Year 2019', 'Campaing of the Year 2018', 'Association of the Year 2017','Association of the Year 2016' , 'Association of the Year 2014' та 'Rising Star Association of the Year 2013'.

2020 рік був складним і виснажливим. Це був рік випробувань і змін. Аудиторська фірма Kyiv Audit Group як і багато інших компаній намагалася своєчасно реагувати на такі зміни та адаптуватися до нових реалій. Ми вдячні за підтримку і свій зв'язок з міжнародною професійною спільнотою через членство у Асоціації Praxity. Більш того ми раді поділитися і позитивними надбаннями 2020 року, серед яких визнаний внесок і відзнаки, отримані Альянсом від авторитетних міжнародних органів. Радіємо з ними разом!

Суддівська колегія високо оцінила підготовлений Альянсом Praxity детальний довідник «Ковід-19», в якому можна знайти вичерпну інформацію з цієї теми по країнах великої двадцятки, мета якого – допомогти бізнесу реагувати на кризу.
Відмічений премією довідник містить цінну інформацію про податкові наслідки пандемії Ковід-19, інформацію щодо державних позик та підтримки, що надається урядами в різних країнах світу.
Довідник, який оновлюється щотижня, допомагає фірмам-членам Praxity та їхнім клієнтам орієнтуватися у складних та швидкозмінних податкових і фінансових механізмах, які уряди країн впроваджують в процесі розгортання пандемії.

За результатами віртуальної зустрічі представників журналу Accountant та за підсумками форуму з питань цифрової бухгалтерії (DAF), організованого міжнародним журналом International Accounting Bulletin (IAB), що відбувся 30 вересня 2020 року, Альянс Praxity отримав цю сенсаційну відзнаку.
Таке публічне схвалення – це логічне продовження надзвичайно успішного виступу Альянсу Praxity на заході журналу IAB. За останні вісім років Альянс отримав такі відзнаки:
• премія «Асоціація року» (Association of the Year) чотири рази
• премія «Комунікаційна кампанія року» (Campaign of the Year)
• премія «Інтелектуальне лідерство - ініціатива року» (Thought Leadership Initiative of the Year)
•премія «Висхідна зірка року серед асоціацій» (Rising Star of the Year)


Президент Асоціації Ґрем Ґордон прокоментував це так: "Ми просто в захваті отримати відзнаку «Інтелектуальне лідерство - ініціатива року» та надзвичайно пишаємось нашими досягненнями відміченими преміями журналу IAB. Ця крайня перемога є свідченням наполегливої роботи команди Альянсу Praxity. щоб підготувати інформативний контент, а також чудової співпраці в рамках Альянсу, щоб забезпечити доступ бухгалтерським та консалтинговим фірмам по всьому світу до найсвіжішої інформації у ці важкі та дуже мінливі часи."
Окрім визнання, отриманого Альянсом за ресурс «Ковід-19», премія за інтелектуальне лідерство говорить про високу оцінку ініціативного підходу Альянсу Praxity до формування нового бачення ситуації та здійснення підтримки. Проведення міжнародних заходів та написання тематичних статей, що висвітлюють найактуальніші питання бухгалтерського обліку, такі як реагування на кризу, цифрова трансформація, стійкий розвиток, дистанційна робота та інклюзія, сприяє розширенню можливостей бізнесу по всьому світу.
Крім того, Альянс займається контентом, мета якого допомогти фірмам отримати нових клієнтів, наприклад, нова PowerPoint презентація, що розкриває фірмам-учасницям маркетингові техніки для успішного рекламування та продажу своїх послуг. Нагорода за 2020 рік від видання IAB стала довершенням ще одного рекордного для Альянсу року. У січні цього ж року Альянс Praxity оприлюднив дані про рекордну сукупну суму свого глобального доходу у розмірі 6,38 млрд. доларів США за рік, що закінчився 31 грудня 2019 року, а це по суті означає збільшення прибутку на 9,3%.
13-й рік поспіль Альянс Praxity демонструє вражаючі результати зростання, тим самим підкреслюючи свої позиції в світі, як найбільшого альянсу незалежних бухгалтерських і консалтингових фірм.Для довідки: Kyiv Audit Group з 2007 року є учасником Praxity – Альянсу #1 у світі та #6 у ТОП 10 світових мереж і асоціацій. Міжнародний Альянс Praxity поєднує лідерів локальних ринків країн-учасників, які вирізняються високою якістю послуг, впровадженою згідно МСА методологією, а також наявністю спеціалістів, які постійно вдосконалюють свій професійний рівень. Praxity AISBL об'єднує 51,9+ тисяч професіоналів, які працюють у 710+ офісах 110+ країн світу.
Інші новини
[07.07.2022]
Альянс PRAXITY був визнаний «Highly Commended» 2022

[29.04.2022]
Kyiv Audit Group підготовлено Звіт про Прозорість за 2021 рік

[23.12.2021]
Kyiv Audit Group вітає з Новим 2022 Роком та Різдвом!

[11.11.2021]
Чергова серія відзнак! Альянс «Praxity» повернув собі титул «Асоціація року» і отримав потрійну нагороду

[17.09.2021]
Kyiv Audit Group визнана «ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ 2021»

[16.07.2021]
Привітання з професійним святом - Днем Бухгалтера та Аудитора!

[12.05.2021]
12 травня 2021 року свій 25-річний ювілей відзначає Kyiv Audit Group

[21.04.2021]
Kyiv Audit Group підготовлено Звіт про Прозорість за 2020 рік

[05.03.2021]
Kyiv Audit Group вітає з 8 Березня!

[23.12.2020]
Kyiv Audit Group вітає з Новим 2021 Роком та Різдвом!