audit Participant 
of PRAXITY,  AISBL,
a Global Alliance
of Independent Firms
    ru  en     Головна сторінка Пошук Мапа сайту Надіслати повідомлення
Міжнародне визнанняМoores Rowland International

Міжнародна асоціація незалежних аудиторів Мoores Rowland International (MRI) була заснована у 1985 році. Асоціація успішно залучала до своєї мережі компанії з прекрасною репутацією та високим кадровим потенціалом. До свого складу MRI залучала потенційних членів з країн світу, що розвивалися. Членами MRI були компанії, які прагнули бути лідерами серед незалежних аудиторських фірм в своїх країнах. Приймаючи політику, стандарти та вимоги MRI, кожна компанія робила свій внесок в розвиток світового бізнесу, при цьому здійснюючи якісне обслуговування та обмінюючись досвідом з іншими членами Асоціації.

Діяльність Мoores Rowland International була направлена на підтримку стандартів та високопрофесійного рівня обслуговування серед компаній-членів Асоціації у всьому світі.

MRI дозволяла членам-компаніям набагато ефективніше задовольняти потреби як національних, так і зарубіжних клієнтів, створивши світову мережу комунікацій та взаємодопомоги між членами Асоціації.

Членство в MRI передбачало те, що всі члени МRІ могли надавати своїм клієнтам послуги на міжнародному рівні із залученням ресурсів даної мережі в інших країнах, проводити аудит по міжнародним стандартам з використанням методології аудиту, представленої MRI та від імені всесвітньої відомої аудиторської асоціації на міжнародному рівні, а також відкривало додаткові можливості щодо підготовки персоналу та використанню нових технологій.

 

У 2006 році одні з найбільших світових аудиторських компаній - Mazars і Moores Rowland International ( MRI ) - оголосили про досягнуту домовленість по всіх ключових пунктах про створення спільної мережі незалежних фірм, які будуть вести свою діяльність під ім'ям «Praxity». Всім компаніям, що входили до складу Mazars або MRI, була надана можливість вступити в створювану мережу «Praxity», подавши відповідну заяву. Кожна подібна заява мала проходити окремий розгляд, так як для безпосереднього членства в Praxity потрібна була відповідність ряду критеріїв з позиції якості надаваних послуг. Очікуваний річний оборот мав складати не менше $ 2,5 млрд. на рік. Члени Moores Rowland International схвалили резолюцію про розпуск MRI до 31 березня 2007 року і надання можливості своїм фірмам вступити в Praxity. Ті ж кроки очікувалися в грудні 2006 року і від Mazars. Планувалося, що Керуючий партнер аудиторської компанії «BKD LLP» Вільям Фінгланд (William Fingland Jr.) займе позицію голови нового об'єднання; займаючий позицію керуючого партнера Mazars Йос ван Хут (Jos van Huut) буде призначений заступником голови «Praxity». (за матеріалами GAAP.RU)